Tetovacie príslušenstvo

 V kategórií príslušenstvo nájde každý tatér a tetovacie štúdio podkategórie s dôležitým spotrebným materiálom, ako sú rukavice, fólie, ink-cupy (kalíšky) a rôzne eko produkty. Taktiež podkategórie  zamerané na starostlivosť o tetovanie, hygienu, vazelíny, maslá a krémy. Samozrejmosťou je aj ponuka špecializovaného vybavenia do vášho tetovacieho štúdia a veľa iného rovnako dôležitého tovaru, ktorý nájdete v podkategórii "ostatné".

Vazelíny, krémy a maslá na tetovanie

Pre pohodlnú a profesionálnu prácu sú dôležité špeciálne procesové maslá, vazelíny a gély. Ponúkame vám procesové maslá od značiek ako sú ART FUEL, HUSTLE BUTTER, TATT BOOSTER, HORNET, PROTON a ALOE TATTOO. Tieto špeciálne procesové maslá obsahujú rôzne upokojujúce, zjemňujúce, hydratačné zložky a osviežujúce vône. Štandardom je, že nie sú testované na zvieratách a sú vegan free. Toto všetko platí aj pre vazelíny a gély. Niektoré sú aj s výťažkami z aloe, eukaliptu a nechtíka lekárskeho ako napríklad vazelíny od značky INKED ARMY.

Obtláčacie pomôcky na tetovanie

Dôležitou súčasťou tetovania je príprava motívu a prenesenie alebo pretlačenie šablóny tetovania na pokožku. Kvalitný obtlačok si pripravíte ručne alebo cez termokopírovaciu tlačiareň pomocou karbónového papiera. V ponuke máme kopírovacie papiere od svetových značiek,  ako sú SPIRIT, ELITE  a OZER. Na to, aby ste dokázali dokonale preniesť svoj motív na zákazníkovu pokožku, budete potrebovať kvalitný stencil gél. V ponuke máme prenášacie stencil gély od špičkových firiem ako sú Art Fuel, Stencil Stuff, Proton, Hornet, Aloe tattoo, Inked Army a Panthera. Ak sa vám nepodarí obtlačiť na prvý krát motív, nič sa nedeje. V tomto prípade je najlepšie použiť na odstránenie šablón prípravky Aloe tattoo Eraser alebo od značky Proton Stencil remover. Pre tých tatérov, ktorí radi kreslia svoje motívy priamo na zákazníkovu pokožku freehandom, ponúkame fixky na pokožku od značiek SHARPIE  a TOMBOW

Rukavice

Pre bezpečnosť a hlavne hygienu pri tetovaní sú pre každého tatéra dôležité rukavice. U nás máte na výber z dvoch materiálov LATEX a NITRIL. Rukavice z oboch materiálov sú kvalitné, pohodlné a samozrejme funkčné. V ponuke sú dve farebné varianty : čierne a ružové.

Fólie

Rôzne typy fólií majú pri tetovaní dôležité využitie, či už sa jedná o hojivé fólie "second skin" ako je Derm Shield od značky ELITE, Film Protection od HORNET Tattoo a Tattoo Adhesive protector film od ALOE Tattoo. Alebo sú to fólie na zabezpečenie hygieny, čiže balenie strojčekov, zdrojov a stolíkov - ochranné fólie BARRIER FILM a klasické široké baliace fólie, ktoré spĺňajú hygienické normy. Všetky tieto fólie nájdete v tejto kategórií.

Ink cups (kalíšky) na tetovaciu farbu

Ďalšou neoddeliteľnou súčasťou tatéra alebo tetovacieho štúdia sú INK CUPY alebo tzv. KALÍŠKY, ktoré slúžia ako nádobky na tetovaciu farbu pri samotnom procese tetovania. V ponuke máme viacero typov, napríklad samostatne stojace, modulárne alebo silikónové, značiek Inked Army a Stencil Stuff. Samozrejme je možnosť si vybrať aj s viacero farebných kombinácií, aby sa čo najviac hodili k vášmu ostatnému vybaveniu tetovacieho štúdia.

Eko produkty

Žijeme v dobe kedy je dôležité dbať na ekológiu a preto v našej ponuke nájdete produkty, ktoré sú šetrné k životnému prostrediu, biologicky odbúrateľné a hlavne vyrobené na rastlinnej báze. ECO FRIENDLY obaly na clipcord, pen strojček, zdroj  alebo rozprašovač (nádoba s pipetou) od firmy ELITE sú tenšie, ľahšie ale hlavne spĺňajú všetky vyššie popísané parametre eko produktov. Taktiež máme v ponuke EKO ŽILETKY vyrobené z kukuričného škrobu, takže sú ľahko ekologicky odbúrateľné, ale zároveň spĺňajú najvyššie štandardy a nároky na kvalitu.

Starostlivosť (aftercare) produkty na hojenie tetovania a piercingov

Fáza hojenia a starostlivosť čerstvého tetovania je extrémne dôležitá a vôbec ju nemôže nik podceniť, preto vám ponúkame overené a špičkové AFTER CARE krémy od značiek Art Fuel, Pegasus Tattoo a Hornet. Tieto krémy vynikajú špeciálnym zložením, ktoré napomáha procesu hojenia a taktiež hydratuje pokožku. Ďalšou voľbou môžu byť ochranné hojivé fólie ( second skin) od značiek Elite, Aloe Tattoo alebo Hornet. V tejto kategorií nájdete aj spreje na starostlivosť o piercing.

Vybavenie štúdia a salónov pre tatérov a kozmetičky

Ak chcete posúvať svoje umenie a profesionalitu vyššie, je dôležité vybavenie vášho tetovacieho štúdia a preto v ponuke nájdete kvalitné vybavenie. Asi najdôležitejšou súčasťou každého umelca je kvalitné osvetlenie, ktoré dosiahnete LED lampou Double arm led light, ktorá má funkcie nastavenia jasu, teploty svetla, dve samostatne nastaviteľné ramená a kvalitný výškovo nastaviteľný stojan. Ďalším dôležitým vybavením sú mobilné pracovné stolíky, na ktoré si tatér pripraví všetko potrebné na tetovanie, podrúčky s nastaviteľnou výškou a sklonom v dvoch veľkostiach a samozrejme pre pohodlné sedenie pracovné stoličky.

Pre zjednodušenie práce vám ponúkame termotlačiarne, napríklad od značky OZER, ktorý je skvelý pomocník pri vytváraní šablóny. Komunikuje cez bluetooth a je nabíjateľný. Taktiež pre jednoduché miešanie farieb máme v ponuke mixéry na farby, či už na mixovanie pigmentu vo flaške alebo ink mixer na miešanie farieb priamo v kalíškoch. Čo sa týka prepravy tetovacích farieb, pomôže vám s tým cestovný kufor na farby.

Ostatné príslušenstvo pre tetovanie

To, čo ste doposiaľ nenašli v iných kategóriách pravdepodobne nájdete v tejto. Máme tu ponuku vecí dôležitých pre profesionálneho, ale aj začínajúceho tatéra. Napríklad fľaša s pipetou vo viacerých farbách, rozprašovač, bandáž v dvoch rozmeroch a farebných, štýlových prevedeniach, ďalej celulózové podložky, micropourus páska, plastové poháre, lekárske lopatky, finishery od značiek Proton a Tattoomania, kontajnery na kontaminovaný odpad, magic tape páska na lepenie kalíškov, ochranný poťah na lehátko, plastový stojan na cartridge, stojan na strojček, umelé kože na trénovanie tetovaní pre začiatočníkov a veľa ďalšieho...

Doprava nad 150€ ZADARMO
Doprava nad 150€
ZADARMO