4 položiek celkom
Mixér na farby 1
Akcia
82 € –24 %
51,67 € bez DPH
62 € / ks
1003
INK MIXER miešadlo na farby black
6 € bez DPH
7,20 € / ks
1009/BLA
INK MIXER náhradné tyčinky
1,50 € bez DPH
1,80 € / bal.
1012
Cestovný kufor na farby tattoo ink travel case
Akcia
69 € –33 %
38,33 € bez DPH
46 € / ks
1416

Tetovacie farby

Najdôležitejším vybavením tatéra a tetovacieho štúdia sú farby na tetovanie. V ponuke máme pre vás výhradne farby schválené pre používanie v EU od svetových značiek ako je World Famous Ink, Intenze Ink, Xtreme, Viking Ink by Dynamic, I Am Ink, Panthera, Eternal Ink, Dynamic Ink, Carbon Black Tattoo Ink a Eclipse Tattoo Ink. Samozrejmosťou je ponuka špeciálne vyvinutých riedidiel pre tetovacie farby, ktoré nájdete pod kategóriou Mixing Solution.

 World Famous Ink

Spoločnosť World Famous Tattoo Ink s viac ako 50 rokmi skúseností v odvetví tetovania preukázala vášeň pre výrobu jedinečných farieb vyrobených z najbezpečnejších, najčistejších a najkvalitnejších ingrediencií. Počas krátkej doby sa dostali na špičku medzi tetovacími farbami na trhu a sú preferované najslávnejšími umelcami z celého sveta. Farby sú obľúbené predovšetkým vďaka vysokému obsahu pigmentu, ktorý sa ľahko aplikuje do kože a ostáva stále sýty a žiarivý aj po zahojení. Farby World Famous sú vyrobené a sterilizované v USA a majú platné atesty na použitie v EÚ. Farby nie sú toxické a nie sú testované na zvieratách.

Intenze Ink 

Nová séria farieb Intenze s názvom Gen-Z prináša paletu farieb s novým vylepšeným zložením, ktoré spĺňa všetky štandardy pre použitie v EÚ, vrátane nového nariadenia REACH. Do každej fľaštičky farieb Gen Z je vložených niekoľko rokov výskumu, starostlivého testovania a najnovšej technológie. Výsledkom sú lepšie a bezpečnejšie farby, ktoré umožňujú tatérom aj ich klientom vytvoriť tetovanie, na ktoré sú obaja hrdí. Nové zloženie odolné proti vysychaniu vám umožní ešte väčší komfort počas práce. Vysoko kvalitné tetovacie farby od popredného výrobcu na poli tetovacích farieb Intenze Ink sa veľmi dobre vpravujú do pokožky a skvele sa hoja. Majú extrémne dlhú životnosť a aj po zahojení ostávajú jasné a žiarivé. Svoje uplatnenie našli vo všetkých tetovacích štýloch u tatérov z celého sveta. Farby Intenze sú vyrobené v USA a sú vhodné aj pre vegánov. Testované a certifikované v laboratóriách CTL Bielefeld.

 XTreme Ink

Poslanie spoločnosti Xtreme Ink je jednoduché: urobiť všetko pre zlepšenie dosahu, účinnosti a bezpečnosti tetovacieho priemyslu. Vďaka bohatým skúsenostiam v oblasti navrhovania a výroby farieb na tetovanie vyrábajú farby najvyššej kvality, ktoré sú bezpečnejšie pre zákazníkov a životné prostredie. Atramenty na tetovanie Xtreme majú bezproblémové podávanie, čo znamená, že ich viskozita umožňuje rozptýlenie z akéhokoľvek štandardného tetovacieho strojčeka, aby sa hladko a účinne dostali do pokožky. Výsledkom je, že tetovania vykonané atramentom Xtreme sa zahoja oveľa rýchlejšie ako iné pigmenty na trhu.

Viking Ink by Dynamic

Viking Ink by Dynamic - sú dvaja známi výrobcovia tetovacích farieb, ktorí spojili svoje sily a za viac ako 2 roky vývojovej práce priniesli tetovacie farby vyhovujúce REACH pre európsky trh. Viking Ink ako aj Dynamic Color sú používané a oceňované mnohými tatérmi na celom svete. Vzorce a pigmenty použité pre tento rad spĺňajú aj tie najprísnejšie európske normy a ponúkajú vynikajúcu kvalitu.

 Dynamic Ink

Dynamic Color sa vyznačuje vysoko kvalitným pigmentom, ktorý preniká do pokožky ľahko, efektívne a presne. Dynamické farebné tetovacie atramenty sú ideálne pre všetkých tatérov, ktorí sa zameriavajú na výrazné a špecifické farby. Dynamic spĺňa nariadenia REACH. 

 Panthera Ink

Zažite zamatovú temnotu, ktorá je pre značku Panthera charakteristická. Táto umelcami obľúbená značka používa molekulárnu technológiu pre pigmenty, ktoré majú pozoruhodný lesk a mimoriadnu odolnosť proti vyblednutiu na slnku.

Carbon Black Tattoo Ink 

Carbon Black Tattoo Ink chce uľahčiť tatérskym umelcom život. Neexistuje žiadna farebná škála, to je dôvod prečo prešli mnohými výskumami zloženia a neustálou prestavbou. Žiadne vymyslené názvy len pragmatická deklarácia všetkých odtieňov tetovacích atramentov, ktoré Vám umožňujú vybrať si tú správnu kombináciu. Carbon Black Tattoo Ink spolupracuje s nezávislými odborníkmi ako CTL Bielefeld, ktoré potvrdzuje umiestnenie tejto škály farieb z právne najbezpečnejšími a najkvalitnejšími tetovacími farbami.

Eclipse Tattoo Ink 

Eclipse Tattoo Ink je prémiový výrobca čiernych tetovacích farieb, ktorý sa venuje vytváraniu najkvalitnejších farieb pre tetovacích umelcov na celom svete. Čierny atrament je bezkonkurenčný vo svojej intenzite a tmavosti, čo zaisťuje, že vaše tetovanie má vždy odvážne a živé línie, ktoré hľadáte. Sú špeciálne navrhnuté tak, aby vám poskytli skutočne hlbokú čiernu farbu, ktorá časom nevybledne, takže si môžete byť istí, že vaše umelecké diela zostanú verné roky.

 
Doprava nad 150€ ZADARMO
Doprava nad 150€
ZADARMO