Tattoo Adhesive Protector FILM ROLL / ochranná fólia na tetovanie

Značka: Aloe Tattoo
27,90 € / ks 23,25 € bez DPH
Momentálne nedostupné
Položka bola vypredaná…

Detailné informácie

Doprava nad 150€ ZADARMO
Doprava nad 150€
ZADARMO

Podrobný popis

Aloe Tattoo Film Protective je prémiovej kvality a pôsobí bezprostredne po tetovaní, chráni ranu pred mikróbmi, baktériami a vírusmi, zabraňuje treniu o oblečenie a kontroluje tekutiny, ktoré sa vyskytujú počas hojenia. Fólia je vyrobená z veľmi tenkej fólie, ktorá je nepremokavá, pružná a priedušná, umožňuje ranu okysličiť a teplom tela umožňuje odparovanie prebytočnej vlhkosti z poranenia. Pri priemernej veľkosti tetovania vystačí na  60 až  80 použití.

Návod na použitie:

Aloe Tattoo film sa musí naniesť na tetovanie po vyčistení a musí sa na tetovaní uchovávať 12 až 24 hodín v závislosti od tekutín, ktoré vytekajú z pokožky. Po tejto prvej aplikácii sa fólia odstráni, oblasť sa umyje a znova sa nanesie druhá fólia, ktorá môže byť na pokožke 48 hodín až 5 dní. Potom je vhodné tetovanú pokožku 4x denne aspoň 7 dní hydratovať hojivým krémom.
Keď už je potrebné odstrániť  Aloe Tattoo  film z pokožky, oblasť musí byť veľmi dobre navlhčená vodou a veľmi pomaly ťahajte fóliu z rohu, kým sa úplne neodstráni. Vyhýbajte sa rýchlemu ťahaniu fólie, pretože bude veľmi priľnutá ​​k pokožke a môže poškodiť oblasť. Je veľmi dôležité dodržiavať tieto rady pre ich správne používanie, aby boli dosiahnuté uspokojivé výsledky.

Rozmery fólie sú 15 cm x 10 m.

Zloženie: Mikroperforovaný polyuretán s hypoalergénnym transparentným lepidlom, ktoré umožňuje prekrvenie pokožky. Neobsahuje latex. Pôsobí bezprostredne po tetovaní, chráni ranu po tetovaní pred mikróbmi a baktériami a vírusmi, zabraňuje treniu o oblečenie.

- Fólia je vyrobená tenkej fólie

- Je nepremokavá, pružná a priedušná,

- Umožňuje ranu okysličiť a teplom tela umožňuje odparovanie prebytočnej vlhkosti

- Pri priemernej veľkosti tetovania vydrží cca na 60 až 80 použití


Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: