Art fuel tattoo - stencil fuel 100ml

16 € / ks 13,33 € bez DPH
Skladom
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Doprava nad 150€ ZADARMO
Doprava nad 150€
ZADARMO

Podrobný popis

Riešenie prenosu šablóny tetovania na kožu.

Toto riešenie odtlačku k nám prišlo z inej dimenzie! Oceníte jeho jemnú vôňu a predovšetkým funkčnosť, na ktorej výrobcovi značky Art Fuel Tattoo naozaj záležalo! Konzistencia zaisťuje pohodlnú aplikáciu pri mixovaní a vďaka vybraným ingredienciám je šablóna tetovania dokonale fixovaná. S pomocou špeciálnej pumpy bude dávkovanie zábavné!

Výrobok je určený na použitie v tetovaní.

Správna aplikácia stencilu

Naneste optimálne množstvo roztoku na dezinfikovanú a správne odmastenú pokožku podľa veľkosti plochy, napr. na vnútornú stranu predlaktia od lakťovej objímky po zápästie, postačuje jedno alebo dve stlačenia pumpy. Roztok dôkladne rozotrite po celom povrchu a pred nanesením obtlačku počkajte asi 10 sekúnd. Potom naneste obtlačok. Na obtlačok vyvíjajte ľahký tlak, aby ste sa uistili, že každá časť správne priľne k pokožke, a potom ju opatrne odstráňte. Počkajte približne 10-15 minút, kým sa správne fixuje a vysuší.

Pri práci sa snažíme vyhnúť kontaktu s antibakteriálnym mydlom alebo dezinfekčným prostriedkom, ktorý by mohol obtlačok rozpustiť alebo inak poškodiť. Pri utieraní prebytočného tetovacieho atramentu dávajte pozor na správny smer utierania.

✅objem: 100ml

✅vyrobené v ČR

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

art fuel baner

Skupina nadšených tetovacích umelcov z Českej republiky, ktorí hľadali ideálne produkty tak dlho, že sa rozhodli vziať všetko do vlastných rúk.

Na začiatku to bol nápad začať robiť veci trochu inak, chýbali im naozaj funkčné produkty. Chceli si spríjemniť a uľahčiť prácu. Každodenným výskumom a štúdiom vybraných ingrediencií, spolu s hľadaním správneho výrobného procesu a testovaním profesionálnymi tatérmi konečne dosiahli štruktúru a zloženie na úrovni, za ktorú sa nemusia hanbiť.

Rozhodnutie priniesť výrobky svetu prišlo v roku 2022. Cieľom nebolo založiť novú kozmetickú značku, ale vytvoriť kozmetiku, ktorá by fungovala a prinášala radosť z používania.

Výrobky značky Art Fuel Tattoo sú vhodné nielen pre tatérov a ich zákazníkov, ale aj pre tých, ktorí nemajú žiadne tetovanie. Vyčarí úsmev na tvári každého, pretože zjemní a zvlhčí aj tú najsuchšiu pokožku!

Príroda je ich inšpiráciou

Prírodné zložky v ich výrobkoch dokážu s ľudskou pokožkou zázraky. Bolo pre nich prvoradé, aby pokožka mala zásobu vitamínov, ktoré pokožku vyživujú a dodávajú jej tak silu a energiu, ktorá pomáha rýchlo sa hojiť.

Funkčnosť produktu je prioritou

Každý chybný krok bol motorom, ktorý ich hnal vpred, aby doladili kompozíciu k dokonalosti. Aby sa výrobky ľahko používali a predovšetkým plnili úlohy, ktoré od nich každý z nás očakáva.