XTreme Ink - Manatee 30ml

Značka: XTreme Ink
20,90 € / ks 17,42 € bez DPH
Skladom
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Doprava nad 150€ ZADARMO
Doprava nad 150€
ZADARMO

Podrobný popis

Vďaka rozsiahlym skúsenostiam v oblasti dizajnu a výroby pigmentov na tetovania vyrába spoločnosť Xtreme atramenty najvyššej kvality, ktoré sú bezpečnejšie pre používateľov a životné prostredie. Atrament Xtreme bol vyvinutý v súlade s najnovšími nariadeniami Európskej únie REACH.

Poslanie spoločnosti Xtreme Ink je jednoduché, urobiť všetko pre zlepšenie dosahu, účinnosti a bezpečnosti tetovacieho priemyslu. Vďaka bohatým skúsenostiam v oblasti navrhovania a výroby farieb na tetovanie vyrábajú farby najvyššej kvality, ktoré sú bezpečnejšie pre zákazníkov a životné prostredie.

Xtreme Ink vytvára atrament, ktorý dokáže viac

Atramenty na tetovanie Xtreme majú bezproblémové podávanie, čo znamená, že ich viskozita umožňuje rozptýlenie z akéhokoľvek štandardného tetovacieho strojčeka, aby sa hladko a účinne dostali do pokožky. Výsledkom je, že tetovania vykonané atramentom Xtreme sa zahoja oveľa rýchlejšie ako iné pigmenty na trhu.

Najjemnejší atrament na trhu

Farby atramentov Xtreme sú navrhnuté tak, aby poskytovali komplexnú škálu tónových hodnôt, ale sú tiež skvelé na miešanie na ešte hlbšie preskúmanie farieb. Navyše sú vegánske a netestované na zvieratách.

✅objem: 30ml

✅vegan

✅netestované na zvieratách

✅vyrobené v USA

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: