World Famous Limitless - Pancho Pastel Grey Set (6x 30 ml)

Akcia
175 € –21 %
7032 8 3292 1 world famous limitless ad pancho set 6x 30ml
175 € –21 % 139 € / ks 115,83 € bez DPH
Skladom

Detailné informácie

Doprava nad 150€ ZADARMO
Doprava nad 150€
ZADARMO

Podrobný popis

World Famous Limitless - Pancho Pastel Grey Set (6x 30 ml) je perfektný set šiestich farieb, ktoré sú ideálne na použitie pri čiernosivých kompozíciách a portrétoch. Farby majú pastelový odtieň, ktorý je typický práve pre svetového tatéra A.D. Pancha, ktorý tieto tóny namiešal.

Obsah balenia

1 x World Famous Limitless - Pancho 1 (30ml)

 

1 x World Famous Limitless - Pancho 2 (30ml)

 

1 x World Famous Limitless - Pancho 3 (30ml)

 

1 x World Famous Limitless - Pancho 4 (30ml)

 

1 x World Famous Limitless - Pancho Black (30ml)

 

1 x World Famous Limitless - Pancho White (30ml)
 

Séria farieb Limitless od World Famous Tattoo Ink vytvorená špeciálne na splnenie najnovších predpisov EÚ. Odtiene farieb v novom zložení spĺňajúce tie najprísnejšie kritériá. Limitless predstavujú paletu farieb naprieč spektrom najžiadanejších odtieňov používaných najznámejšími umelcami na svete. V rámci úsilia o presadzovanie bezpečnosti v odvetví tetovania spoločnosť World Famous zaistila splnenie všetkých nových požiadaviek Európskej únie podľa predpisov stanovených nariadením REACH. Jednoducho záruka najvyšších štandardov kvality a bezpečnosti.

Vlastnosti:

  • netestované na zvieratách,
  • vyhovuje ResAP2008_1 a ECHA (REACH), 
  • Od 4.januára 2023 používať len na technické účely
  • vegan.Spoločnosť World Famous Tattoo Ink s viac ako 50 rokmi skúseností v odvetví tetovania preukázala vášeň pre výrobu jedinečných farieb vyrobených z najbezpečnejších, najčistejších a najkvalitnejších ingrediencií. Počas krátkej doby sa dostali na špičku medzi tetovacími farbami na trhu a sú preferované najslávnejšími umelcami z celého sveta. Farby sú obľúbené predovšetkým vďaka vysokému obsahu pigmentu, ktorý sa ľahko aplikuje do kože a ostáva stále sýty a žiarivý aj po zahojení. Farby World Famous sú vyrobené a sterilizované v USA a majú platné atesty na použitie v EÚ. Farby nie sú toxické a nie sú testované na zvieratách.

Kompletná dokumentácia v slovenskom jazyku na stiahnutie TU