Unistar - skin care tattoo film

Novinka
Značka: Unistar
26,50 € / bal. 22,08 € bez DPH
Skladom
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Doprava nad 150€ ZADARMO
Doprava nad 150€
ZADARMO

Podrobný popis

Unistar skin care tattoo film – Vaša "druhá koža"

Ide o tenký obväz vo forme lepiaceho filmu, ktorý sa často označuje ako druhá koža. Aplikuje sa na čerstvé tetovanie. Tetovací film tvorí tenkú, ochrannú vrstvu. Jeho používanie je veľmi pohodlné - je prakticky nezistiteľné. Vďaka svojej elasticite a roztiahnuteľnosti ho možno bezpečne umiestniť kdekoľvek na tele. Jeho veľkou výhodou je, že môže byť ponechaný na koži až niekoľko dní!

Ako funguje Unistar tattoo film – starostlivosť o pokožku – revolúcia v liečení tetovania

Tetovací film poskytuje vlhké prostredie počas hojenia a vytvára jedinečný filmový obväz. Je nevyhnutný v tej prvej, najkritickejšej fáze hojenia tetovania - hneď po aplikácii tetovania. Chráni nové tetovanie pred náhodnými odreninami a poskytuje hydroizoláciu zvonku. Vytvára antimikrobiálny povlak, ktorý zabraňuje vniknutiu patogénov a vonkajších kontaminantov do rany. Je priepustný a umožňuje privádzanie kyslíka do pokožky. Umožňuje odparovanie prebytočnej vlhkosti. Zabraňuje tvorbe chrasty a výrazne znižuje riziko infekcie. Tetovací obväz chráni pred vonkajšími dráždivými látkami, ako je dotyk látky z oblečenia.

Ako používať tetovací film Unistar Skin Care – dermshield alebo tzv. second skin?

Čerstvé tetovanie opatrne umyte antibakteriálnou penou alebo mydlom. Nechajte ho úplne vyschnúť asi 10 minút. Po uplynutí tejto doby môžete pokračovať v aplikácii predtým pripravených obväzov na tetovanie. Najskôr otočte film tak, aby zelená mriežka smerovala nadol. Na vrchu nájdete papier a na ňom jeden rez. Odlúpnite menší kúsok papiera z fólie. Potom ho naneste tam, kde chcete, aby fólia bola. Bude pre vás jednoduchšie odstrániť zvyšok papiera a potom celý lepiaci film opatrne pritlačiť k telu. Fóliu veľmi dobre roztiahnite pod prsty, kým neuvidíte, že v bode oranžových šípok sa fólia oddeľuje. Potiahnite voľné kúsky na oranžových čiarach a odstráňte vonkajšiu vrstvu. Týmto spôsobom zostáva iba skutočná časť obväzu, ktorá správne chráni čerstvé tetovanie. Pri aplikácii filmu nezabudnite medzi vami a tetovaním dodržať niekoľko centimetrov priestoru, aby mal film dostatočný kontakt s nepotetovanou pokožkou. To všetko s nasadenými rukavicami, aby ste zachovali všetky podmienky sterility.

✅Balenie: rolka 10m x 15cm

✅aplikácia na suchú pokožku

✅odolné voči baktériám

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: