Elite Premium Derm Shield in Sheets 15cm x 10cm / ochranná fólia na tetovanie

Značka: Elite
5 € / bal. 4,17 € bez DPH
Skladom
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Doprava nad 150€ ZADARMO
Doprava nad 150€
ZADARMO

Podrobný popis

ELITE Premium Derm Shield  10cm x 15cm(5ks v obálke). Poskytuje vlhké hojivé prostredie počas počiatočnej a najkritickejšej fázy hojenia tetovacej rany. Pôsobí ako bariéra proti špine, baktériám a oderu. Vrstva matného PU, ktorá chráni pokožku po tetovaní. Na použitie po tetovaní. Priľnavý obväz s priehľadnou matnou fóliou.

ELITE Premium Derm Shield sa musí naniesť na tetovanie po vyčistení a musí sa na tetovaní uchovávať 12 až 24 hodín v závislosti od tekutín(plazmy), ktoré vytekajú z pokožky. Po tejto prvej aplikácii sa fólia odstráni, oblasť sa umyje a znova sa nanesie druhá fólia, ktorá môže byť na pokožke najmenej 5 dní. Potom je vhodné tetovanú pokožku 4x denne aspoň 7 dní hydratovať hojivým krémom.
Keď už je potrebné odstrániť ELITE Premium Derm Shield z pokožky, oblasť musí byť veľmi dobre navlhčená vodou a veľmi pomaly ťahajte fóliu z rohu, kým sa úplne neodstráni. Vyhýbajte sa rýchlemu ťahaniu fólie, pretože bude veľmi priľnutá ​​k pokožke a môže poškodiť oblasť. Je veľmi dôležité dodržiavať tieto rady pre ich správne používanie, aby boli dosiahnuté uspokojivé výsledky.

✅rozmer: 15cm x 10cm (5ks)

✅vodotesná a priedušná

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: