Dynamic Ganga Black Ink 240ml

51 € / ks 42,50 € bez DPH
Skladom
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Doprava nad 150€ ZADARMO
Doprava nad 150€
ZADARMO

Podrobný popis

Spoločnosť Dynamic s hrdosťou predstavuje spoluprácu umelcov Dynamic Color. Dynamic Colour, v spolupráci so svetovo uznávaným tetovacím umelcom, podnikateľom a výtvarným umelcom Joaquinom Gangom, vám prináša GANGA BLACK x DYNAMIC. Jeho štýl prekročil hranice, keďže svoju tvorbu preniesol po celom svete od Španielska až po USA.

Ganga je medzinárodne známa tetovaním celebrít ako Drake, Lebron James, Post Malone a Odell Beckham Jr.... Ako dlhoročný používateľ Dynamic dávalo zmysel len to, že Ganga hľadal spoločnosť Dynamic ako partnera pri jeho najnovšom úsilí. GANGA BLACK x DYNAMIC je na mieru vytvorená čierna farba, ktorá je hladká a zaceľuje výraznú a tmavú farbu. Keďže Španielsko je Gange také blízke a drahé, bolo pre neho najdôležitejšie, aby tento produkt bol úplne v súlade s REACH na použitie v celej Európe a mimo nej, pričom si zachoval kvalitu a konzistenciu našej pôvodnej receptúry.

Dynamic Ganga Black InkS oveľa chladnejším tónom a matnejším povrchom ako pôvodné zloženie je GANGA BLACK x DYNAMIC špeciálne navrhnutý pre čierno-šedé portréty. Hladké prechody tieňovania, ktoré vznikajú pri použití tejto farby na umývanie, sú prispôsobené štýlu hyperrealizmu Gangy.

Dynamic Color sa vyznačuje vysoko kvalitným pigmentom, ktorý preniká do pokožky ľahko, efektívne a presne. Dynamické farebné tetovacie atramenty sú ideálne pre všetkých tatérov, ktorí sa zameriavajú na výrazné a špecifické farby.

✅objem: 240ml

✅v súlade s najnovšími nariadeniami EÚ REACH

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: